Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego • Zasady korzystania z serwisu

Warunki korzystania z serwisu

Wszelkie prawa do zawartości serwisu internetowego „Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego” są zastrzeżone. Właściciele serwisu nie pobierają żadnych opłat z tytułu jego użytkowania. Osoby korzystające z tego serwisu mają prawo do pobierania i dokonywania wydruku stron, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich wyłącznie na użytek własny.

Żadna część tego serwisu internetowego zarówno w całości jak i we fragmentach nie może być reprodukowana, kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, przechowywana w bazie danych, modyfikowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody autora serwisu zawierającej warunki udzielonej licencji. Treść serwisu internetowego służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi żadnej oferty handlowej.

Kompatybilność serwisu

Nasz serwis internetowy zgodny jest ze standardem XHTML 1.1 oraz HTML 5, CSS3 i może być poprawnie wyświetlany przez wszystkie przeglądarki w pełni obsługujące ten standard. Zalecamy korzystanie z następujących programów:

• Google Chrome w wersji 30 i nowszej
• Mozilla FireFox w wersji 25 i nowszej
• Opera w wersji 17 i nowszej
• Safari w wersji 5.1 i nowszej
• Microsoft Internet Explorer w wersji 10 i nowszej

W urządzeniach mobilnych Apple (iPhone, iPad…) nie będą wyświetlane wtyczki Flash.

O serwisie

Oficjalne Archiwum Audycji Marka Niedźwieckiego zawiera playlisty audycji, tych bieżących jak i w miarę pozyskiwania materiałów tych naprawdę już archiwalnych.

Design: ©2010 – 2020 Piotr Szruba
wersja: 2.70  2013-11-10

Ostatnia aktualizacja
baz danych:      2020-03-29 21:13:47